Wkładki supinujące łuk poprzeczny 1003 Inflex

Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: Jeżeli brak to dostawa w ciągu 3-5 dni
  • Rozmiar

szt.
Cena netto: 50,93 zł 55,00 zł
Wkładki ortopedyczne Inflex supinujące łuki poprzeczne stóp. Posiadają dobrze wyprofilowane peloty metatarsalne podnoszace łuki poprzeczne stóp. Pacjenci z płaskostopiem poprzecznym zyskują odpowiednią profilację pod śródstopie. Wkładki podpierają i kształtują łuki poprzeczne stóp. Wkładki podpierają tylko łuki poprzeczne, nie podpierają łuków podłużnych stóp.
         Dużą zaletą wkładek jest ich sposób wykonania. Wkładki nie zajmują dużo miejsca w butach i dzięki temu można je nosić do większości typów obuwia. Produkt wykonany z dynaformu, dzięki temu wkładki są bardziej miękkie w czasie użytkowania. Peloty metatarsalne są dosyć duże i twardsze dobrze podpierając śródstopie.
Wkładki polecamy dla osób z:
- płaskostopiem poprzecznym
- haluksami
- po operacji haluksów
- metatarsalgią
- niewydolnością mięśni w obrębie śródstopia, kiedy nogi bolą w tym rejonie i szybko się męczą.

Zaletą wkładek pełnych w stosunku do pelot metatarsalnych jest to, że peloty trzeba wklejać do każdej pary obuwia i jeszcze umieścić pelotę w odpowiednim miejscu na wkładce buta. Wkladki przekładamy do butów aktualnie używanych, nie trzeba również  zastanawiać się nad miejscem umiejscowienia peloty metatarsalne na stopie.
Wkładki dostępne w rozmiarach 36-45

Rehabilitacja pacjentów z płaskostopiem poprzecznym:

Zamieszczamy jedynie ogólne informacje o procesie rehabilitacji. W przypadku wady należy zkontaktować się z lekarzem, lub fizjoterapeutą prowadzącym.
artykuł w przygotowaniu