O Firmie

Butyzdrowotne.waw.pl powstały w sierpniu 2013roku.
Moja przygoda z butami profilaktycznymi, wkladkami ortopedycznymi i sprzętem rehabilitacyjnym zaczęła się w 2004 roku, otwierając wraz z mężem sklep medyczno rehabilitacyjny.
Moja wiedza o wadach stóp dzieci, młodzieży i dorosłych oparta jest na dziesięcio letniej praktyktyce w doborze i sprzedaży butów zdrowotnych i wkładek.
Bliskość jednego z największych szpitali dziecięcych- Centrum Zdrowia Dziecka pozwoliła mi konfrontować wiedzę z wieloma problemami stóp małych pacjentów.
Wiedzę i doświadczenie w tym temacie wykorzystałam do leczenia koślawości nóg mojej córki.
Wtedy postanowiłam zająć się głównie tematem wad stóp i ich prawidłowej korekcji. Także profilaktyką i zabezpieczeniem prawidłowego rozwoju stóp moich dzieci i klientów sklepu. Ja i personel sklepu staramy się uzyskać możliwie największą wiedzę z zakresu podologii i wykorzystywać ją w praktyce wspłópracując z lekarzami i fizjoterapeutami, a także stale podnosić nasze kwalifikacje dzięki szkoleniom i kursom. Z biegiem lat sami zaczęliśmy szkolić innych w tym kierunku.
Tak powstał sklep butyzdrowotne.waw.pl
Oferujemy Państwu buty profilaktyczne i korekcyjne starannie dobranych firm dla konkretnego problemu stopy, wkładki ortopedyczne, sprzęt rehabilitacyny do korekty wad stóp, a także szeroki asortyment srzętu  zaopatrzenia ortopedycznego.
Służymy pomocą i doradztwem fizjoterapeuty, a także badaniami stóp w kierunku płaskostopia.

Zapraszam także do sklepu stacjonarnego
Sklep Medyczny www.armoni.waw.pl
Żegańska 21/23
04-713 Warszawa
tel. 22 812 08 95
czynne: poniedziałek-piątek 10-17,  sobota 10:30-13