Informacje o wysyłce

Koszty wysyłki


Na terenie Polski dostawa towaru jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówionego towaru przekracza 300 zł, a płatność to przedpłata.
W przypadku gdy wartość zamówionych produktów nie przekracza 300 zł, do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki: 12,3 zł - paczka ekonomiczna, 14 zł - paczka priorytetowa Poczta Polska - płatność przy przedpłacie. Przesyłka za pobraniem - 17 zł.

Zamówienia, których dostarczenie wiązałoby się z wysyłką poza granice Polski będą realizowane tylko po indywidualnych ustaleniach e-meilowych z kontrahentem. Koszt przesyłki za granicę pokrywa Klient - zgodnie z obowiązującym cennikiem Poczty Polskiej.

Jak i kiedy dostarczymy zakupy?

Zamówione produkty będą dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej. Poczta Polska dostarczy towar przesyłką priorytetową do dwóch dni roboczych, a ekonomiczną do czterech dni roboczych.
Wysyłka towaru nastąpi po dokonaniu przedpłaty na konto i zaksięgowaniu przelewu na koncie MR Care Monika Reszczyk lub przy wyborze płatności za pobraniem.
W przypadku braku zamówionych produktów w magazynie, czas oczekiwania na przesyłkę może ulec przedłużeniu, za co z góry przepraszamy. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, będziemy Państwa informować na bieżąco.

***

 

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy zawiniony przez firmę, która dostarcza zamówiony towar.