Dr. Orto 036D

Producent: Dr Orto
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: Jeżeli brak to dostawa w ciągu 2 tygodni
  • Rozmiar

szt.
Cena netto: 109,76 zł 135,00 zł
Obuwie Dr Orto 036D przeznaczone jest dla ludzi o wrażliwych stopach. Jest to bardzo wygodne obuwie dla osób z różnymi problemami i wadami stóp. Może być używane jako kapcie do chodzenia po domu, lub buty na zewnątrz w ciepłe dni. Do produkcji butów użyto wysokiej klasy oddychających materiałów, zapewniających dobrą wentylację stóp w obuwiu.
Linia butów Dr Orto przeznaczona jest dla osób, które narażone są na przeciążenia stóp, wynikające z długiego stania, czy chodzenia. Buty dedykowane są również osobom cierpiącym na: haluksy, palce młoteczkowate, Rzs, Dnę Moczanową(Podagra),metatarsalgię, stopę cukrzycową, cukrzycę, ostrogę piętową.

Największymi atutami butów są:
- Cholewki i noski butów wykonane są z miękkiego, elastycznego i rozciągliwego materiału typu strecz, doskonale nadaje się dla klientów z deformacjami stóp typu      haluksy, palce młoteczkowate.
- Buty mają podwyższoną tęgość, są dodatkowo zapinane na rzepy. Pozwala to na dobre dopasowanie butów do wrażliwych stóp.
- Obuwie ma zminimalizowaną ilosć szwów, przeszyć i łączeń. Dzięki temu produkty nie uciskają, nie podrażniają stóp.
- Dzięki wysokim i szerokim noskom palce mają swobodne, nieskrępowane ruchy.
- Miękkie i bardzo elastyczne podeszwy butów dają dobrą amortyzację stopom, sprawia, że mięśnie stoóp pracują podczas chodu. Podeszwa zgina się w linii przodostopia, dzięki temu faza wybicia się z palcy jest naturalna, niczym nie ograniczona.
- Miękka i wyposażona w element supinujący łuk podłużny wkładka sprawia, że chód i stanie w butach jest wygodne i amortyzowane. Sprawdza się to u pacjentów z ostrogami piętowyni, urazami pięt, metatarsalgią, haluksami.
- Seryjne wkładki nie są wklejone do butów, można je łatwo wyciągnąć i włożyć inne wkładki ortopedyczne pod konkretną dysfunkcję, czy wadę stóp.
- Konstrukcja butów pozwala na swobodne wkładanie obuwia w pozycji pionowej osobom z dolegliwościami stóp.
- Wyściółka cholewki silber z nanocząsteczkami srebra, przyczynia się do antybakteryjnych i przeciw grzybiczych właściwości obuwia.


Występują w rozmiarach 36-46.