Berkemann Denise brąz

Producent: Berkemann
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: Jeżeli brak to dostawa w ciągu 2 tygodni
  • Rozmiar

szt.
Cena netto: 325,20 zł 400,00 zł
Komfortowe, bardzo wygodne i lekkie obuwie niemieckiej firmy Berkemann model Denise. Buty polecane dla pań z wrażliwymi stopami. Cholewka obuwia wykonana z włoskiej, najwyższej jakości, bardzo delikatnej i miękkiej skóry. Skóra cholewki posiada wstawki z rozciągliwego materiału stretch. Wstawki są w miejscach problematycznych stóp, na wewnętrznej i górnej stronie cholewki. Skóra połączona jest materiałem stretch w sposób niewidoczny dla użutkownika, zapewniając estetyczny wygląd obuwia. Cholewki dzięki takiej budowie zapewniają perfekcyjne dopasowanie do wszystkich stóp, oraz zmniejszają otarcia i nacisk butów na zmęczone, lub obolałe stopy.
     Buty posiadają obcas 35mm, pięta i tyłostopie podniesione są w stosunku do przodostopia 22mm. Podeszwy w częściach piętowych amortyzują wstrząsy i uderzenia pięt o podłoże podczas chodu.
     Obuwie posiada  oryinalne pięcio fazowe wkładki wykonane z miękkiej pianki z wierzchu obszyte są skórą. Wkładki zapewniają komfort chodzenia i wygodę dla zmęczonych stóp. Wkładki wyposażone są w peloty podpierające łuki podłużne i poprzeczne stóp. Wkładki poprawiają komfort chodu, ustawiając stopy w skorygowanej i anatomicznej pozycji. Wpływa to korzystnie na mięśnie stóp i piszczeli, powodując rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni.
Dzięki korytkowemu kształtowi wkładek pięty ustawione są prawidłowo. Zabezpiecza to przed szpotawieniem i koślawieniem. Stopy ustawione są fizjologicznie w linii stawów.
Model Denise posiada wymienne wkładki, które przytwierdzone są do podeszw rzepami. Dzięki temu w przypadku konieczności używania wkładek ortopedycznych indywidualnie dopasowanych, jest miejsce w butach na nowe wkladki.
Oryginalne wkładki 5-fazowe przeznaczone są do prania w temperaturze 30 stopni celsjusza.
piktogram

     Obuwie polecane jest dla osób z :
- zmęczonymi, obolałymi stopami wynikającymi z niewydolności mięśniowej i w konsekwencji przeciążaniem stóp
- zniekształconymi stopami przez haluksy, palce młoteczkowate, lub inne choroby
- ostrogami piętowymi
- stopami cukrzycowymi.

Buty dostępne w rozmiarach 3-8,5 (ang. numeracja).
Tęgość obuwia G-I regulowana sznurówkami.

Tabela rozmiarów Berkemann numeracja angielska/francuska/długość stopy w milimetrach.