Ormex Supinujące z Pelotą Dynaform

Producent: Ormex
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: Jeżeli brak to w ciągu 2 tygodni
  • Rozniary

szt.
Cena netto: 60,19 zł 65,00 zł
Wkładki ortopedyczne na płaskostopie podłużne i poprzeczne firmy Ormex, są to medyczne wkładki wykonane z materiału Dynaform i gęstej pianki. Podstawa wkładek wykonana jest ze sztywnej pianki odpornej na deformacje, z niej zrobione są peloty na płaskostopie podłużne, poprzeczne i zatoka pięty. Te części wkładek gdzie spoczywają palce wolne są od usztywnienia i jedynie pokryte są samym materiałem Dynaform, aby zapewnić stopie prawidłaową fazę przeniesienia stopy, czyli ważne jest to aby wkładka zginała sie w linii przodostopia i palców.
Wkładki wykonane z Dynaformu są lżejsze, miększe i bardziej sprężyste od tych ze skóry i korka.
Materiał z którego wykonane sa wkładki jest ażurowy, dobrze przepuszczający powietrze. Wkładki wykonane z dynaformu będą lepszym wyborem dla osób cierpiących na nadpotliwość stóp.
Zadaniem wkładek jest podparcie i wysklepienie łuku podłużnego i poprzecznego stopy co zabezpiecza i leczy płaskostopie podłużne i poprzeczne. Wkładki supinujące z pelotą służą do prawidłowego ustawienia stóp w obuwiu i przyczyniają się do korekcji koślawości.
Wkładki dostępne w rozmiarach 21-30. Długość wkładek jest podana w centymetrach, tzn. rozm 21 to 21 długość stopy w centymetrach, 22 to długość stopy w centymetrach.itd