Ormex Supinujące Korytkowe

Producent: Ormex
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
Czas realizacji: Jeżeli brak to dostępnew ciągu 2 tygodni
  • Rozniary

szt.
Cena netto: 50,93 zł 55,00 zł
Wkładki ortopedyczne na koślawość i płaskostopie podłużne firmy Ormex
Wkładki korytkowe posiadają usztywniony i wysoki rant zatoki piętowej, zachodzący aż na śródstopie. Zabezpiecza to przed koślawością, lub szpotawością. Wkladki korytkowe przyczyniają się do prawidłowego ustawia nóg w satwach stępu(kostki) i kolanowych.

Wkładki wykonane z materiału Dynaform i gęstej pianki. Podstawa wkładek wykonana jest ze sztywnej pianki odpornej na deformacje, z niej zrobione są peloty na płaskostopie podłużne i zatoka pięty. Te części wkładek gdzie spoczywają palce wolne są od usztywnienia i jedynie pokryte są samym materiałem Dynaform, aby zapewnić stopie prawidłaową fazę przeniesienia stopy, czyli ważne jest to aby wkładka zginała sie w linii przodostopia i palców.
Wkładki wykonane z Dynaformu są lżejsze, bardziej miękkie i sprężyste od tych ze skóry i korka.
Materiał z którego wykonane sa wkładki jest ażurowy, dobrze przepuszczający powietrze. Wkładki wykonane z dynaformu będą lepszym wyborem dla osób cierpiących na nadpotliwość stóp.
Zadaniem wkładek jest leczenie koślawości kolan, stępu(kostek) i wysklepienie łuku podłużnego stopy co zabezpiecza i leczy płaskostopie podłużne. Wkładki supinujące korytkowe służą do prawidłowego ustawienia stóp w obuwiu.
Dostępne w rozmiarach 13-27. Np rozm 13 to długość stopy w centymetrach!